Ranking Biegacza

Runner’s World stworzył ranking dla wszystkich startujących w zawodach. To strona gdzie można pochwalić się swoimi wynikami, zdjęciami i opowieściami ze startów. Dlaczego nie! – Zarejestruj się już teraz i sprawdź swoją lokatę w Rankingu!

Jak to działa?

  • Wyniki

Dodawać można jedynie czasy uzyskane na zawodach. Liczą się tylko oficjalne wyniki, a za te uznawane są imprezy z pomiarem czasu. Już nie jeden pobił rekord Polski biegając wokół domu 🙂

  • Rankingi

Po wprowadzeniu swoich danych, znajdziesz się w rankingach kategorii open dla kobiet i mężczyzn. Działa to identycznie jak oglądanie wyników po zawodach. Wynik, imię, nazwisko, wiek, miejscowość, zdjęcie – tyle możesz zobaczyć.

  • Twój własny ranking

Oprócz rankingów głównych, możesz wygenerować własny przez opcję: „dodaj nowy ranking”. Dzięki temu sprawdzisz, jakie miejsce masz wśród swoich rówieśników, mieszkańców swojego powiatu czy województwa. Pomyśl, jeżeli wygenerujesz go Ty to będziesz pierwszy 😛

  • Imprezy

Wyniki dodajemy dla zawodów na dystansach od 5 km do maratonu. Korzystając z okazji możesz ocenić imprezę, gdzie wybiegałeś dany czas. Możesz napisać krótką notkę o danym biegu. Dodając każdy Twój wynik, możesz monitorować jakie robisz postępy.

  • Zdjęcia

Masz fajną biegową fotkę? Jak biegniesz, wbiegasz na metę czy stoisz na podium czy jakąkolwiek inną? To wrzucaj! Każdy będzie chciał zobaczyć jak wygląda rywal.

  • Profil

Wypełnił zakładkę „o mnie” przy rejestracji lub później, edytując profil. To miejsce, gdzie dodasz link do bloga lub opiszesz swoją biegową historię.

  • Komunikacja między biegaczami

Przeglądając ranking masz dostęp do stron poszczególnych biegaczy. Jeżeli chcesz komuś pogratulować nowej życiówki, świetnych zdjęć lub umówić się na trening w waszej miejscowości, napisz do niego prywatną wiadomość przez „kontakt z biegaczem”.

  • Na tablecie i w komórce

Z tych wszystkich funkcji możesz korzystać na komputerze, ale też na wszystkich urządzeniach przenośnych, czyli życiówkę zaktualizujesz w dwie sekundy po jej ustanowieniu. Wiadomo przecież, że to nie może czekać. Niech wieść idzie w świat.

Ranking Biegacza może okazać się dodatkowym motywatorem do ciągłego podnoszenia poprzeczki. Ale przede wszystkim okazją do spotkania nowych znajomych, z którymi podzielisz się swoją pasją.

Wchodzę!