Obca w obcym

Zaryzykuj, nie marudź, nie będziesz żałował. Właśnie tak podsumowuję moją przeprowadzkę do Wrocławia. Mieszkam tu już od ponad miesiąca, pracuje, uczę się, ćwiczę, żyje. Warunków idealnych nie mam, ale wykorzystuje to co mam i pokazuje innym, a przede wszystkim sama sobie, że można!

1

  • Dlaczego Wrocław? (Najczęstsze pytanie).

Dlaczego na wakacje jedziesz nad morze, w góry, za granicę, nad jezioro jak możesz wyjść na balkon w domu?

Rozumiesz? Ja na balkon nie wychodzę, mimo że większość znajomych wyszła. Miałam możliwość to ją wykorzystałam. Uważam, że każdy zawsze ma JAKĄŚ możliwość przykrytą setkami wymówek i wymyślonych ograniczeń. Nie każdy oczywiście ma drzwi, ale okno zawsze.

img_6957

Jestem w 101% zadowolona z mojej decyzji, a wiecie skąd ten 1 dodatkowy procent? Z tego, że nie poszłam na łatwiznę. Człowiek rzucony na głęboką wodę jest w stanie nauczyć się najwięcej. Wiedziałam to z doświadczenia sportowca (karate, bieganie, triathlon), a teraz w tym się utwierdzam bardziej. Jak już kiedyś pisałam ludzie nie lubią wielkich zmian, nowości, bo musieliby przejść z pozycji mistrza do ucznia. Jednak tylko wtedy można zrobić krok do przodu.

2a

Pamiętajcie, że inwestycja w siebie jest najlepszą z możliwych inwestycji. Nie żałujcie zainwestować w Wasz rozwój. Im większe wyzwanie, im większy cel tym więcej napotykamy przeciwności losu. Nic nie ma za darmo. Każda wiedza, nauka wymaga wkładu Waszej pracy. Kto zrobi to lepiej od Was? Nikt za Was decyzji nie podejmie.