Kokosowe rarytasy Straganzdrowia.pl – recenzja

Ciągle te orzechy, orzechy i masła orzechowe, a co jeśli ktoś ich nie lubi? Ha! Mam coś dla Was i mam coś dla Was wszystkich! Dwa zdrowe i smaczne źródła tłuszczy, które mnie swoim smakiem powaliły na łopatki. Tłuszcz jak tłuszcz kaloryczny jest, ale jest też nam POTRZEBNY do prawidłowego funkcjonowania. Oczywiście w odpowiednich ilościach i produktach. To co? Lecimy z tym kok(o)sem?

Chipsy kokosowe prażone

Skład to chipsy kokosowe prażone w 100% (certyfikowany składnik ekologiczny). Pyszna i chrupiąca przekąska, stanowiąca idealny dodatek do jaglanek, owsianek, ciast, naleśników, musli. U mnie ląduje zamiennie z orzechami lub wiórkami w jaglance 😊

Manna kokosowa

Skład to tylko i wyłącznie 100% miąższu z kokosa. Czyli robimy z nią to samo co z masłem orzechowym. Nie ukrywam, byłam bardzo zmieszana przed jej konsumpcją. Niby te wszystkie kokosowe rzeczy lubię, ale co to do cholery? Na pierwszy ogień poszła kanapka, na drugi omlet, a trzeci jaglanka. Do wszystkiego manna kokoswa sprawdziła się idealnie. Może mi masełka orzechowego nie zastąpi, ale czasem zamiast niego fajnie ją użyć. Dla anty fanów masła orzechowego i orzechów może być zbawieniem źródła tłuszczy 😊 Polecam cieplutko!

Sklep internetowy straganzdrowia.pl ma w swojej ofercie wiele zdrowych i smacznych rarytasów. Moją uwagę przykuły kokosowe cuda, z którymi do tej pory nie miałam styczności. Sklep ma bardzo bogatą ofertę, w której znaleźć można produkty tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Są to przykładowo:  przekąski słodycze, kawy, smarowidła, przyprawy, makarony, napoje, kosmetyki naturalne, książki, suplementy, superfoods i masa innych ciekawych rzeczy. Rzeczy, które nie łatwo dostać, a które są warte skosztowania bądź użycia. Zamawiasz, na pierwsze zakupy dostajesz rabat, płacisz i cieszysz się wyjątkowymi, niespotykanymi produktami.

Więcej podobnych produktów znajdziecie na www.straganzdrowia.pl