Biegaj’MY z DEM’a w sezonie biegowym 2018

Nie macie planów biegowych na 2018 rok? Tak się składa, że mam dla Was parę fajnych propozycji 😊 Sama wystartuję w Biegu na Kopiec Powstania Warszewskiego i bardzo żałuję, że tylko ten termin mi odpowiada 🙁 Ale przecież za mnie możecie pobiec! 😊

Jeżeli chodzi o Cykl biegów Biegaj’My z DEM’a to roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.  W wydarzeniach wzięło udział już blisko 7 tysięcy biegaczy!

Wszystko rozpocznie się już 15 kwietnia. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny, w malowniczym Lidzbarku Warmińskim wystartuje Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika. W ramach tego wydarzenia biegacze będą mogli zmierzyć się na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Zawodnicy wystartują  wspólnie o  godz. 11:00. Limit czasu na 5 km to godzina, na 10 km – 1,5 godziny. Po zmaganiach dorosłych będzie czas na to, aby w rywalizacji biegowej sprawdzili się najmłodsi. Dla nich zostanie przygotowana trasa o długości. ok. 500 m.  Ponadto jak zwykle będzie można skorzystać z atrakcji, m.in. strefy zabaw dla dzieci czy strefy relaksu.  Wśród gości pojawią się znane osoby ze świata sportu i rozrywki.

 

Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim otworzy Triadę Biegaj’MY z DEM’a. Kolejne zmagania już 20 maja. Tym razem biegacze z całej Polski zostaną zaproszeni do miasta, które w szczególny sposób zapisało się na kartach naszej historii – Kazimierza Dolnego.  Organizatorzy przygotowali dwie atestowane trasy na 5 i 10km. Bieg na 5 km wystartuje o godz. 10:00, a biegaczy będzie obowiązywał godzinny limit. Rywalizacja na 10 km wystartuje o 13:30 i potrwa do godz. 15:00.

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II obejmie także rywalizację dla dzieci na dystansie ok. 500 m. A po wszystkim będzie można zjeść posiłek regeneracyjny w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej.

Finał Triady odbędzie się 24 czerwca, nie gdzie indziej, jak w Konstancinie-Jeziornie. Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego zgromadzi biegaczy z całej Polski, którzy będą mogli nacieszyć się urokami uzdrowiska.  Na zawodników czekać będą atestowane trasy na 5 i 10 km.  Przyjemnie i szybko przebiegać będą ulicami miasta, które swoim urokiem przyciąga ludzi ze wszystkich zakątków kraju. Biegi na 5 i 10 km wystartują wspólnie o godz. 10:00, a biegaczy będzie obowiązywał limit czasowy odpowiednio: godzina i 1,5h.

Po zakończeniu rywalizacji dla dorosłych, na trasie na ok. 500 m zmierzą się najmłodsi uczestnicy wydarzenia. A potem oczywiście można skorzystać ze strefy relaksu zaadaptowanej na terenie Parku Zdrojowego.

Na wszystkich uczestników czekają bogate pakiety startowe ufundowane przez Sponsorów i Partnerów poszczególnych wydarzeń. Ponadto organizatorzy przygotowali ogromną pulę nagród: każdy Festiwal Biegowy to aż 96 nagród w różnych kategoriach!

BIEGI:

15.04.18 – Bieg Lidzbarski im. Mikołaja Kopernika

https://www.facebook.com/biegwlidzbarkuwarminskim

20.05.18 – Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II

https://www.facebook.com/biegkazimierz/

24.06.18 – Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

https://www.facebook.com/biegkonstancin/

09.09.18 – Królewski Festiwal Biegowy Warszawa – Wilanów

 https://www.facebook.com/biegwilanowski/

06.10.18 – Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

https://www.facebook.com/biegnakopiecpw/

Instagram: https://www.instagram.com/biegajmyzdema/

Więcej info znajdziecie na stronie www.biegajmyzdema.pl