Zdrowa żywność NAURA – recenzja

Naura czyli producent zdrowej żywności. Ich misją jest dostarczenie najwyższej jakości organicznej żywności. Co roku powiększają swój asortyment o nowe produkty. Ich sklep www.bionaturalni.pl oraz wszystkie dostępne z nim produkty posiadają EKO certyfikat. 100% Natury. Na ich stronie znaleźć można takie produkty jak: Sezamki, Nasiona Azteckie bądź kawy.Z tego co zauważyłam to nie wszystko. W niektórych sklepach dostępne są jeszcze oleje kokosowe bądź kasze czy makarony.

img_7802

Na moim stole lądują:

 

  • Sezamki (na zdjęciu 1 brak, zjadłam :P).

Są to sezamki: Canichua, Amarantus oraz Chia. Bardzo smaczne i przede wszystkim zdrowe. Idealnie sprawdzają się jako przekąska przed treningiem bądź zawodami(przetestowane). Każdy z nich ma 27g oraz około 130kcal. Polecam z całego serca.

  • Nasiona Azteckie

Bio Amaratus oraz Bio Quinoa – komosa ryżowa. Nasiona jak nasiona, każdy kto jadł ryż i kupuje ryż niczego nowego się nie spodziewa w smaku. Tak samo jest w tym przypadku, tylko że tutaj znamy źródło i wiemy, że z syfem nie mamy do czynienia. Idealnie zastąpi makaron, kaszę lub ryż. A dlaczego Azteckie? – Z ich dobroczynnego wpływu na organizm czerpali już Aztekowie – najstarszy ród indiański w prekolumbijskim Meksyku. Owoce roślin spotykanych na terenach dzisiejszej Ameryki Środkowej i Południowej to źródło doskonale przyswajalnego białka, witamin i mikroelementów.

  • Makaron

Świderki z Chia. Jak na opakowaniu znaczki wskazują: Bio, Vegan, Gmo free. Jest to makaron ekologiczny z mąki pszennej wzbogacony o naturalny błonnik i mikroelementy pochodzące z ziaren chia. Polecany szczególnie do zup. Nie znam biegacza, który nie kochałby makaronu. Ja biegaczem jestem i znam siebie bardzo dobrze 🙂 Makaron zawsze i wszędzie w każdej postaci <3 Nie koniecznie do zup, bo ich jadam mało, ale na obiad jak znalazł.

 

>>Gdzie kupić?<<